Hapipozyczki

Szybka pożyczka pozabankowa do 15000 zł od Hapipozyczki

Hapipozyczki
0 80 out of 100 with 84 ratings

Hapipozyczki – niewiążący wniosek  

Pożyczka Hapipozyczki – Szczegóły oferty
Kwota pożyczki: 800 zł – 15000 zł
Kwota pierwszej pożyczki: 15000 zł
Darmowa pożyczka:
Okres pożyczki: 3 miesiące – 3 lata
Oprocentowanie: od 10%
RRSO: od 78,35%
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 1 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Godziny pracy: Pn. - Pt. 8:00 - 20:00, So. 9:00 - 17:00.
Przedłużenie: 30 dni

Hapipozyczki – niewiążący wniosek  

Pożyczka Hapipozyczki

Hapipożyczki jest instytucją pozabankową, która oferuje klientom pożyczki ratalne online. Firma ta należy do Grupy IPF, która w światowej branży finansowej istnieje ponad 130 lat. Od 2013 roku w ramach notowań równoległych notowana jest ona na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość osób firmę IPF Polska prawidłowo kojarzy z Providentem, który również należy do tej samej spółki.

Pożyczka ratalna online

Hapi pożyczki skupia się przede wszystkim na pożyczkach ratalnych. Klienci mogą tu wnioskować maksymalnie o 15000 zł, co jest niezwykle wysoką kwotą. Imponuje także bardzo długi okres kredytowania, który może wynieść na okres od 3 miesiące nawet do 3 lata. Oprocentowanie w Hapipożyczki jest dość niskie, szczególnie na tle innych pożyczek na raty. RRSO w przypadku przykładowej pożyczki na 5000 zł na okres roku wynosi 155%, a łączna kwota do oddania 8016 złotych.

Jak uzyskać pożyczkę na raty w Hapipożyczki?

Hapipożyczki wymaga, aby pożyczkobiorcy mieli skończone 18 lat, posiadali polskie obywatelstwo i na stałe mieszkali w Polsce. Proces składania wniosku jest prosty i szybki. Wystarczy wejść na stronę hapipozyczki.pl, za pomocą suwaków wybrać interesującą Cię kwotę i termin spłaty, zapoznać się z kosztami wybranej opcji pożyczki i kliknąć „Biorę pożyczkę”. Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracyjną, gdzie należy wypełnić formularz, podając m.in. imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, PESEL oraz informacje nt. zadłużenia i zatrudnienia. Następnie należy przejść proces weryfikacyjny. Polega on na potwierdzeniu swoich danych osobowych poprzez jeden z trzech sposobów: przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł na konto pożyczkodawcy, wiadomość e-mail (klikając w link aktywujący przesłany wiadomością e-mail przez pożyczkodawcę) lub rozmowę telefoniczną z konsultantem. Po weryfikacji za pomocą wiadomości e-mail lub SMS zostaniesz poinformowany o jej wyniku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, umowa zostanie zawarta elektronicznie dzięki udzielonemu pełnomocnictwu. Od razu po zawarciu umowy na adres e-mail otrzymasz niezbędne dokumenty w formacie pdf, tj. umowę, harmonogram, formularz informacyjny oraz pełnomocnictwo. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Spłata pożyczki

Pożyczkę można spłacić przed jej terminem wymagalności, co powoduje zmniejszenie jej kosztów. Jeśli wiesz, że nie dasz rady uregulować długu w terminie, możesz przedłużyć spłatę. Liczba jej przesunięć zależy od okresu, na jaki została udzielona pożyczka na dowód, a więc przy liczbie rat od 7 do 11 możesz raz przesunąć termin spłaty, przy liczbie rat 12-17 – dwa razy, przy liczbie rat 18-23 – trzy razy, a przy pożyczce na ponad 24 miesiące możesz dokonać tego 4 razy. Niestety przesunięcie terminu spłaty nie może następować bezpośrednio po sobie, a zatem między nimi musisz spłacić przynajmniej 1 ratę. Pierwszego przesunięcia możesz dokonać dopiero po 3. spłacie raty za pośrednictwem panelu klienta. Oczywiście w ciągu 14 dni od uzyskania podpisania umowy odstąpić od umowy, dostarczając osobiście, przez pełnomocnika lub pocztą odstąpienie od umowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań możesz skorzystać z infolinii, która funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 9-17.

Czy opłaca się brać pożyczkę w Hapipożyczki?

Pożyczka ratalna w Hapipożyczki jest z całą pewnością interesująca i tania. RRSO kształtuje się na niższym poziomie niż w wielu konkurencyjnych firmach, włącznie z Ratką czy SuperCreditem. Oferta tego pożyczkodawcy jest dość elastyczna – klienci mogą pożyczać na okres od 3 miesiące do 1080, a maksymalna kwota powinna zaspokoić wszelkie potrzeby. Sporym argumentem przemawiającym na korzyść Hapipożyczki jest również możliwość odroczenia terminu spłaty zaległości. Oferta Hapipożyczki jest atrakcyjna i trudno doszukać się w niej mankamentów. Niezadowoleni mogą być ci, którzy szukają pożyczki bez BIK, gdyż pożyczkodawca ten weryfikuje bazy dłużników. Brakuje tu również darmowej chwilówki, ale to akurat nie zdarza się zbyt często w przypadku pożyczki na raty.

Wady i zalety oferty Hapipozyczki

 • Wysoka kwota pożyczki na raty – 15000 zł
 • Dość niskie RRSO
 • Bardzo długi okres kredytowania – 3 lata
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki
 • Pożyczka dla młodych od 18 lat
 • Pożyczka dla seniorów; brak górnego limitu wiekowego
 • Weryfikacji klienta w BIK
 • Brak darmowej pożyczki

Wymagania

 • Wiek od 18 lat
 • Zaświadczenie o zatrudnieniu
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy
 • Konto w banku

Proces udzielania pożyczki

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty pożyczki
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Przelej 1 zł na rachunek Hapi
 4. Pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek bankowy

Konta w bankach

 • Deutsche BankDeutsche Bank

Kontakt

Provident Polska S.A.
ul. Polna 11
00-633 Warszawa
www.hapipozyczki.pl

Hapipozyczki – niewiążący wniosek  

  Hapipozyczki – Prezentacja w formacie PDF

 • Hapipozyczki
 • Kwota pożyczki 800 zł – 15000 zł
 • Okres pożyczki 3 miesiące – 3 lata
 • Darmowa pożyczka
 • Opinie ekspertów
  80 %
 • Niewiążący wniosek