SuperGrosz

Szybka pożyczka pozabankowa do 10 000 zł od SuperGrosz

SuperGrosz
0 80 out of 100 with 70 ratings

SuperGrosz – niewiążący wniosek  

Pożyczka SuperGrosz – Szczegóły oferty
Kwota pożyczki: 1000 zł – 10 000 zł
Kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł
Darmowa pożyczka:
Okres pożyczki: 60 dni – 4 lata
Oprocentowanie: od 0%
RRSO: od 57,8%
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: -
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Godziny pracy: Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
So. 10:00 - 18:00
Przedłużenie: 7 dni

SuperGrosz – niewiążący wniosek  

Pożyczka SuperGrosz

SuperGrosz jest polską firmą pożyczkową, która funkcjonuje od 2015 roku. Choć pożyczkodawca ten zostaje nieco w cieniu największych graczy na tym rynku, to jego oferta jest naprawdę atrakcyjna i godna uwagi. Klienci mogą tu wnioskować o długoterminowe pożyczki na raty. Dlaczego warto zainteresować się tą firmą? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Szybka pożyczka bez konta bankowego

Na początku warto wspomnieć, że do uzyskania gotówki w firmie SuperGrosz nie jest potrzebne konto bankowe. Jest to spore udogodnienie dla tych, którzy nie prowadzą rachunku lub nie posiadają funduszy, które pozwoliłyby go zweryfikować. Najwyższa kwota, o jaką mogą starać się nowi klienci wynosi 7000 zł. Osoby korzystające z usług SuperGrosza po raz kolejny mają szansę na uzyskanie aż 10 000 zł. Maksymalny dostępny okres kredytowania jest naprawdę długi i wynosi aż 4 lata, na które składa się 48 rat. Oprocentowanie pożyczki na raty jest całkiem korzystne – przy pożyczce 5000 zł na 12 miesięcy RRSO wynosi 156%, a zatem łącznie oddać trzeba 8025 zł.

Pożyczka w SuperGrosz – jak złożyć wniosek?

Przed aplikowaniem o pożyczkę upewnij się, że spełniasz podstawowe warunki, czyli masz co najmniej 18 lat, posiadasz dowód osobisty i jesteś obywatelem Polski. Jeśli te wymogi nie stanowią dla Ciebie problemu, przejdź na stronę supergrosz.pl, gdzie można wybrać odpowiednią kwotę i okres, poruszając suwakami. Po prawej stronie ukazane jest oprocentowanie, a także wysokość prowizji i raty, co powinno ułatwić podjęcie decyzji. Następnie należy kliknąć „Weź pożyczkę“, co przeniesie Cię do formularza. Tam trzeba podać kilka podstawowych danych, w tym miesięczne dochody „na rękę”. SuperGrosz udziela pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Nie trzeba także wysyłać jakichkolwiek innych dokumentów; wystarczy sam dowód osobisty. Po wypełnieniu wniosku należy przelać grosza lub dokonać weryfikacji konta bankowego za pomocą aplikacji Konto X, chyba że została wybrana inna opcja. Istnieje bowiem możliwość odbioru pieniędzy za pomocą czeku GIRO. Wówczas po przyznaniu pożyczki zostanie przesłany kod SMS, który trzeba pokazać w urzędzie pocztowym wraz z dowodem osobistym. Tam też zostanie przekazana gotówka oraz wszelkie informacje na temat spłaty. W przypadku weryfikacji za pomocą konta bankowego pieniądze zostaną wysłane przelewem. W razie pytań można skontaktować się z Obsługą Klienta, która pracuje w dni powszedni w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 9-17.

SuperGrosz – opinia

Jeśli poszukujesz pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach, oferta Super Grosza z pewnością Cię zainteresuje. Pożyczkodawca ten wymaga minimum formalności, a dodatkowo umożliwia uzyskanie pożyczki bez konta bankowego. Ogromną zaletą jest wysoka maksymalna dostępna kwota oraz możliwość uzyskania aż 7000 zł już za pierwszym razem. Okres spłaty, który jest dłuższy od tego dostępnego u większości konkurencji, pozwala pożyczkobiorcom na uregulowanie zobowiązania po uprzednim ustabilizowaniu domowych finansów. Kolejnym atutem jest fakt, że o pożyczkę mogą starać się nawet 18-latkowie. Wśród wielu pozytywów ciężko doszukać się mankamentów. Sporym minusem jest niewątpliwie brak darmowej pożyczki dla nowych pożyczkobiorców. Brakuje tu także taniej, krótkoterminowej chwilówki z niskim oprocentowaniem. Niemniej jednak oferta SuperGrosza jest jedną z najatrakcyjniejszych wśród pożyczek ratalnych.

Wady i zalety oferty SuperGrosz

 • Wysoka kwota pożyczki – 10 000 zł
 • Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
 • Bardzo długi okres spłaty – 4 lata
 • Wysoka maksymalna kwota pierwszej pożyczki
 • Pożyczka bez konta bankowego (GIRO)
 • Pożyczka od 18 lat
 • Brak darmowej pożyczki

SuperGrosz – niewiążący wniosek  

  SuperGrosz – Prezentacja w formacie PDF

 • SuperGrosz
 • Kwota pożyczki 1000 zł – 10 000 zł
 • Okres pożyczki 60 dni – 4 lata
 • Darmowa pożyczka
 • Opinie ekspertów
  80 %
 • Niewiążący wniosek