Rapida Money

Szybka pożyczka pozabankowa do 25 000 zł od Rapida Money

Rapida Money
0 85 out of 100 with 42 ratings

Rapida Money – niewiążący wniosek  

Pożyczka Rapida Money – Szczegóły oferty
Kwota pożyczki: 2500 zł – 25 000 zł
Kwota pierwszej pożyczki: 25 000 zł
Darmowa pożyczka:
Okres pożyczki: 1 rok – 4 lata
Oprocentowanie: od 49.9%
RRSO: od 49.9%
Czas weryfikacji: 48 godziny
Opłata rejestracyjna: 1 zł
Wiek pożyczkobiorcy: 18 - 75 lat
Godziny pracy: Pn. - Pt. 8:00 - 18:00
Przedłużenie: -

Rapida Money – niewiążący wniosek  

Pożyczka Rapida Money

Rapida Money jest częścią The Richmond Group – grupy, która powstała w Wielkiej Brytanii już w 1999 roku i kilka lat później stworzyła markę Amigo Loans, stając się kluczowym graczem na rynku pożyczek pozabankowych. Pod koniec 2016 roku grupa ta wkroczyła do Polski właśnie pod nazwą Rapida Money, oferując klientom tanie pożyczki z bardzo korzystnym oprocentowaniem, które jest podobne do tego znanego z Wysp Brytyjskich.

Pożyczka z gwarantem

Posiadasz negatywną historię kredytową? Nic straconego. Trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż w Rapida Money dostępne są pożyczki bez BIK, dzięki czemu osoby, które niegdyś uregulowały zobowiązanie nieterminowo, mają nadal szansę na otrzymanie gotówki, o ile zapewnią sobie stabilnego finansowo gwaranta. Wówczas obecność w jakiejkolwiek bazie nie musi stanowić problemu. Klienci mogą tu aplikować aż o 25 000 zł, czyli naprawdę ogromną kwotę, która przewyższa ofertę niemal całej konkurencji. Wspaniale wygląda także możliwość uzyskania pożyczki długoterminowej aż na 4 lata, co sytuuje Rapida Money wśród czołówki na polskim rynku. Na uwagę zasługuje również niskie oprocentowanie – 49.9% – oraz całkowite RRSO, które waha się w granicach 46,1-48,8%. W przypadku najniższej dostępnej w tej firmie kwoty, czyli 2500 zł, klienci muszą zwrócić w ciągu 12 miesięcy 3080 złotych, co jest jednym z najlepszych wyników, jeśli chodzi o długoterminowe pożyczki na raty.

Pożyczka na raty w Rapida Money – jak ją uzyskać?

Proces aplikacji w tej firmie jest stosunkowo prosty. Przedtem upewnij się jednak, że spełniasz wszelkie warunki, czyli mieścisz się w przedziale 18-75 lat, mieszkasz w Polsce oraz znasz kogoś, kto zgodzi się być żyrantem, który w razie problemów ze spłatą będzie zobligowany do uregulowania Twoich zobowiązań. Choć witryna Rapida Money jest nieco uboga pod względem graficznym, to warto docenić jej przejrzystość. Najpierw na stronie głównej należy wybrać kwotę i czas spłaty, a wraz z każdą zmianą można podejrzeć, ile będzie wynosić rata i łączne zobowiązanie. Po wybraniu sumy pieniędzy należy kliknąć „wniosek w 2 min”, po czym trzeba podać podstawowe dane osobowe i zaakceptować warunki. Następnie do gwaranta zostaje wysłany link z podobnym formularzem, który należy wypełnić. Zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant muszą wypełnić kwestionariusz, w którym trzeba podać swoje dochody oraz wydatki. Na podstawie zdolności kredytowej klienta i gwaranta Rapida Money podejmie decyzję o tym, jaką sumę może przydzielić. Ostatnim etapem jest rozmowa telefoniczna z pracownikiem firmy w celu ostatecznej weryfikacji. Później pozostaje już tylko czekać na pieniądze, co w tej firmie trwa nieco dłużej niż u konkurencji, albowiem środki pojawiają się na koncie (gwaranta) po około 48 godzinach.

Czy warto brać pożyczkę w Rapida Money?

Oferta firmy Rapida Money wyróżnia się na tle konkurencji pod wieloma względami. Uwagę klientów przykuwa z pewnością wysoka kwota pożyczki oraz czas kredytowania. Tak duże pieniądze, dodatkowo rozłożone na tyle rat, pomogą nawet tym osobom, które mają spore problemy finansowe, choć kluczowa jest oczywiście zdolność kredytowa. Ponadto ta pożyczka jest naprawdę tania – oprocentowanie należy do najniższych w Polsce, a klienci mogą z łatwością sprawdzić, ile wyniesie zobowiązanie. Wiele rzeczy w Rapida Money zasługuje na pochwałę. Jest jednak jedna rzecz, która znacząco ograniczy liczbę osób chętnych na skorzystanie z usług tej firmy – konieczność posiadania poręczyciela. Znalezienie stabilnego finansowo gwaranta będzie dla niejednego barierą nie do przeskoczenia. Sporym minusem jest również długość całej procedury, gdyż pieniądze otrzymuje się zazwyczaj dopiero po 48 godzinach.

Wady i zalety oferty Rapida Money

 • Bardzo wysoka kwota pożyczki – 25 000 zł
 • Niespotykanie długi okres kredytowania – 4 lata
 • Bardzo niskie oprocentowanie
 • Pożyczka dla osób ze złą historią kredytową
 • Pożyczka na raty
 • Konieczność znalezienia gwaranta
 • Długie oczekiwanie na przelew – ok. 48 godzin

Rapida Money – niewiążący wniosek  

  Rapida Money – Prezentacja w formacie PDF

 • Rapida Money
 • Kwota pożyczki 2500 zł – 25 000 zł
 • Okres pożyczki 1 rok – 4 lata
 • Darmowa pożyczka
 • Opinie ekspertów
  85 %
 • Niewiążący wniosek