Optikredyt

Szybka pożyczka pozabankowa do 10 000 zł od Optikredyt

Optikredyt
0 80 out of 100 with 70 ratings

Optikredyt – niewiążący wniosek  

Pożyczka Optikredyt – Szczegóły oferty
Kwota pożyczki: 1000 zł – 10 000 zł
Kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł
Darmowa pożyczka:
Okres pożyczki: 6 miesięcy – 2 lata
Oprocentowanie: od 10%
RRSO: od 52.51%
Czas weryfikacji: 24 godziny
Opłata rejestracyjna: -
Wiek pożyczkobiorcy: 23 - 80 lat
Godziny pracy: -
Przedłużenie: -

Optikredyt – niewiążący wniosek  

Pożyczka Optikredyt

Choć Optikredyt należy do Optimise Media Poland, to de facto jest pośrednikiem Aasa Polska, która działa w naszym kraju już od 2012 roku. Aasa Polska jest międzynarodową firmą wywodzącą się z Estonii, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych przez Internet w szybki, łatwy i bezpieczny sposób. Optikredyt zaś pojawił się w Polsce całkiem niedawno, bo w 2015 roku.

Pożyczka ratalna

Optikredyt oferuje długoterminowe pożyczki ratalne. Maksymalna dostępna kwota w tej firmie wynosi aż 10 000 zł, co czyni ją jedną z najwyższych na polskim rynku. Okres spłaty jest odpowiednio długi i waha się od 6 miesięcy do 2 lata. Oprocentowanie pożyczki w Optikredyt jest całkiem atrakcyjne na tle innych pożyczek na raty i nie różni się od tego dostępnego w Aasa. Przykładowa pożyczka w kwocie 5000 zł na 24 miesiące oznacza, że klient musi spłacić łącznie 8787 złotych. RRSO wynosi od 172% do 87%.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Optikredyt?

Zanim przejdziesz do formularza, upewnij się, że spełniasz wymagania. Firma udziela pożyczek osobom w wieku od 23 do 80 lat, które na zamieszkują Polskę i otrzymują stały dochód. Dodatkowo osoby te nie mogą figurować w rejestrze dłużników BIK. Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Aby pożyczyć pieniądze, należy wejść na stronę www.optikredyt.pl , a następnie za pomocą suwaków wybrać odpowiadającą kwotę i termin spłaty pożyczki. Po prawej stronie widoczna jest tabela ze wszelkimi opłatami. Gdy już dokonasz wyboru, kliknij przycisk „Wypełnij formularz”. Zostaniesz przekierowany do strony, gdzie konieczne będzie podanie swoich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail i numeru telefonu, a także źródła dochodu. Po wypełnieniu całego formularza zostanie on przesłany pożyczkodawcy, który podejmie decyzję odnośnie tego udzielenia pożyczki. Wnioski są rozpatrywane w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. O tej decyzji zostaniesz poinformowany już tego samego dnia drogą telefoniczną lub mailową. Za pomocą maila przesłane zostaną także wszystkie dokumenty, takie jak harmonogram spłaty pożyczki, umowa itp.

Umowa przesłana drogą mailową służy niestety tylko do podglądu. W ciągu maksymalnie kilku dni (najczęściej 1-2 dni) otrzymasz umowę kurierem, którą trzeba podpisać. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku opcji przekazania pieniędzy - przelew środków na konto, czek lub przekaz pocztowy. Środki zostaną wypłacone w ciągu 7 dni od doręczenia pożyczkodawcy podpisanych dokumentów. W terminie 14 dni od zawarcia umowy możesz od niej odstąpić. Możesz także spłacić pożyczkę przed terminem jej wymagalności. Ważna jest także informacja, że po spłacie przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki możesz już wziąć kolejną.

Optikredyt – opinia

Jak zostało wspomniane wyżej, Optikredyt jest pośrednikiem Aasa, a zatem dostępne tu warunki są niemal identyczne jak w przypadku firmy głównej. Optikredyt oferuje pożyczki na raty z korzystnym oprocentowaniem. Uwagę przykuwa przede wszystkim wysoka kwota oraz długi okres spłaty. Na plus należy zaliczyć także ładną i przejrzystą stronę, na której znajdują się wszelkie koszty pożyczki. W ofercie Optikredytu nie brakuje niestety słabych punktów. Największym z nich jest to, że klienci muszą czekać na pieniądze kilka dni od momentu złożenia wniosku przez Internet. Z usług tego pożyczkodawcy nie mogą skorzystać młode osoby, gdyż minimalny wiek wynosi aż 23 lata. Nowi klienci nie mogą zaś liczyć na darmową pożyczkę, którą coraz częściej spotyka się u konkurencji. Na koniec warto zastanowić się, czy taka forma pośrednictwa ma sens, skoro klient może uzyskać dokładnie taką samą pożyczkę w firmie Aasa.

Wady i zalety oferty SuperGrosz

 • Pożyczka na raty
 • Wysoka kwota pożyczki – 10 000 zł
 • Długi okres spłaty – 2 lata
 • Możliwość wzięcia kolejnej pożyczki po spłacie połowy rat bieżącej
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Wysoka dolna granica wieku – 23 lata
 • Weryfikacja w BIK
 • Brak darmowej pożyczki
 • Długi proces udzielania pożyczki (umowa przesyłana kurierem)

Optikredyt – niewiążący wniosek  

  Optikredyt – Prezentacja w formacie PDF

 • Optikredyt
 • Kwota pożyczki 1000 zł – 10 000 zł
 • Okres pożyczki 6 miesięcy – 2 lata
 • Darmowa pożyczka
 • Opinie ekspertów
  80 %
 • Niewiążący wniosek